Wydruki

Ulotki - drukowanie/wydruk ulotek i materiałów reklamowych + dystrybucja/roznoszenie ulotek | Warszawa Łódź Poznań Gdańsk Katowice Radom Rzeszów Opole Tychy Gliwice Rybnik Częstochowa

Co wyróżnia nasz druk ulotek?

Dystrybucja, kolportaż, roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych - Warszawa Łódź Poznań Gdańsk Katowice Radom Rzeszów Opole Tychy Gliwice Rybnik CzęstochowaJesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu w celu zadowolenia klientów. Oferujemy szereg usług obejmujących m.in. drukowanie ulotek. Posiadamy produkty reklamowe tradycyjne oraz składane. Zapewniamy, że klienci decydujący się na wydruk ulotek w naszej firmie będą usatysfakcjonowani ze względu na szeroki wybór. Materiały promocyjne przygotowywane są na różnych rodzajach papieru i w wielu rozmiarach. Dzięki temu nasza firma jest elastyczna w kontekście drukowania ulotek. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Wykonany przez nas wydruk materiałów reklamowych może pomóc wypromować dane przedsiębiorstwo lub przedsięwzięcie w łatwy i szybki sposób. Poprzez swoją uniwersalność, ta forma reklamy trafić może do niejednego odbiorcy. Druk ulotek to nie jedyna usługa, którą świadczymy. Wykonujemy też plakaty, w których szczególną uwagę zwracamy na jakość kolorów oraz ich idealny kontrast. Właśnie dlatego wykonywany przez nas druk ulotek to gwarancja profesjonalnie wyglądających materiałów promocyjnych. Z pewnością doceni to spore grono przyszłych odbiorców. Chcesz skorzystać z usług firmy świadczącej jakościowy druk ulotek? W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu.
Przedstawiamy przykładowe ceny wydruku:

Ulotki

Nakład 1000 5000 50000
Ulotka A4 kreda 100 g 518 PLN 660 PLN 3560 PLN
Ulotka A4 kreda 150 g 545 PLN 730 PLN 4180 PLN
Ulotka A5 kreda 100 g 500 PLN 615 PLN 2650 PLN
Ulotka A5 kreda 150 g 440 PLN 630 PLN 1960 PLN
Ulotka DL kreda 100 g 400 PLN 500 PLN 1350 PLN
Ulotka DL kreda 150 g 520 PLN 710 PLN 2570 PLN
 

Plakaty

Nakład 1000 3000 5000
Plakat B2 kreda 130 g 675 PLN 1035 PLN 2413 PLN
 
Dystrybucja, kolportaż, roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych - Warszawa Łódź Poznań Gdańsk Katowice

Uszlachetnienie:


Koszt sztancowania każdej teczki to 0,0 8 zł/szt
Koszt lakieru offsetowego - 0,06 zł/szt
Koszt lakieru UV - 0, 35 zł/ sztKoszt folii - 0,34 zł/szt

Wszystkie wyceny przygotowywane są indywidualnie dla każdego klienta
Dystrybutor ulotek - dystrybucja bezadresowa i dedykowana, rozdawanie, roznoszenie, kolportaż ulotek i materiałów reklamowych - Warszawa Łódź Poznań Gdańsk Katowice Radom Rzeszów Opole Tychy Gliwice Rybnik Częstochowa

Dlaczego warto skorzystać z naszego wydruku ulotek?

Indywidualne podejście do każdego zlecenia to nasza domena. Obejmuje to również offsetowy wydruk ulotek, którego cena jest ściśle związana z wieloma aspektami. Wpływa na nią nakład, rodzaj papieru, waga oraz długość współpracy. Każdorazową kalkulację wydruku ulotek wykonuje się indywidualnie. Jest to uzależnione bowiem od kilku kwestii związanych z charakterystyką zlecenia. Wydruk materiałów reklamowych przeprowadzany jest po uzgodnieniu wszystkich szczegółów z klientem. Gwarantujemy bezpieczną i bezproblemową współpracę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Oferujemy nie tylko druk ulotek, ale też plakatów. Koncentrujemy się na jakości naszych usług, dlatego wykorzystywane przez nas materiały są jednymi z najlepszych na rynku. Zatrudniana przez nas kadra pracownicza wyróżnia się ponadprzeciętnymi umiejętnościami i wiedzą w zakresie drukowania ulotek. Nawet najbardziej wymagające zamówienia realizowane są więc w pełni profesjonalnie. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że zamówiony wydruk ulotek będzie wyróżniał się najwyższą jakością. Estetyczny design przyciągnie wzrok większej grupy potencjalnie zainteresowanych odbiorców. Drukowanie ulotek to doskonały sposób na promocję wydarzenia lub marki. Są one tradycyjnym i ponadczasowym narzędziem w działaniach marketingowych.

Ulotkidrukowanie/wydruk ulotek i materiałów reklamowych + dystrybucja/roznoszenie ulotek | Warszawa Łódź Poznań Gdańsk Katowice Radom Rzeszów Opole Tychy Gliwice Rybnik Częstochowa | Dystrybucja bezadresowa i dedykowana, kolportaż, rozdawanie, roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych.